zaradenie

Potrebujete s niečim pomôcť?
Pravidlá fóra
Potrebujete pomôcť a neviete, na koho sa obrátiť? Skúste to tu. Svoju požiadavku formulujte čo najpresnejšie, aby prípadný záujemca vedel, o čo vám ide.

Nečakajte, že vám na otázku niekto nutne odpovie a buďte trpezliví!

Nezmyselné, provokačné a vyslovene hlúpe pokusy a spam budú bez odôvodnenia zmazané.

zaradenie

Neprečítaný príspevokod Crosshair » Uto Nov 27, 2012 2:31 pm

Do akej kategórie by som mal zaradiť tému ohľadom zdravia a prevencie pred rakovinou ?
Crosshair

Re: zaradenie

Neprečítaný príspevokod Rinzler » Uto Nov 27, 2012 6:40 pm

O akú tému sa jedná?
Obrázok užívateľa
Rinzler
Site Admin
Site Admin

Neprečítaný príspevokod Crosshair » Uto Nov 27, 2012 8:40 pm

Chcem tu napísať o Gersonovej terapií, ktorá podľa mňa stojí za diskusiu.. Malo by sa to zaradiť niekde medzi témy Zdravie alebo niečo podobné. Chcem sa na tú tému pýtať ľudí či o tom niečo počuli, či to už niekto skúšal, aké s tým majú skúsenosti a čo si o tom myslia
Crosshair

Neprečítaný príspevokod Rinzler » Str Nov 28, 2012 12:01 am

Napíš znenie celej témy a ja ju potom prepošlem podľa obsahu, alebo založím rovno novú kategóriu na tieto veci. Takže napíš príspevok a zrealizujeme to, tak to bude najpraktickejšie.
Obrázok užívateľa
Rinzler
Site Admin
Site Admin

Neprečítaný príspevokod Crosshair » Str Nov 28, 2012 7:00 am

Gersonova terapia (alternatívna liečba rakoviny)
Crosshair

Neprečítaný príspevokod Rinzler » Str Nov 28, 2012 7:30 am

Napíš celý hotový príspevok tak, ako ho mieniš prezentovať a ja ho podľa obsahu zaradím. Návod ako asi napísať príspevok mám v podpise. Nadpis témy nestačí, ostatní ľudia by mali dostať stručný úvod, prehľad a tvoje stanovisko, aby sa mohli rozhodnúť, či má cenu zapojiť sa do diskusie. Robíme to pre seba ale aj pre tých, čo sem prídu zistiť si informácie.
Obrázok užívateľa
Rinzler
Site Admin
Site Admin

Späť na Pomoc!

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

x