UFO v umení [Asi ste si mysleli, že...]

O U.F.O. fenoméne, kruhy v obilí, teórie o možnosti existencie alebo návštevy Zeme extraterestriálnym životom. Projekt SETI.
Pravidlá fóra
Do tohto fóra možno vkladať prípady, kedy ľudia pozorovali UFO a veci spojené s predstavou návštevy mimozemskými bytosťami. Patria sem i veci súvisiace s mýtmi o historických návštevách vesmírnych bytostí a všetko týkajúce sa mimozemského života.

Témy, ktoré sa zaoberajú technologickým pokrokom v pozorovaní vesmíru, v pokroku v ľudskom bádaní ohľadom iných planét a systémov, patria do kategórie "Zaujímavosti vedy"

UFO v umení [Asi ste si mysleli, že...]

Neprečítaný príspevokod MartinK » Uto Jan 22, 2013 10:34 am

Prepáčte, ale článok o dôkazoch ufo alebo mimozemšťanov v starých umeleckých dielach je manipulatívna, fakty prevracajúca a senzácie chtivá. Autor sa nevzdelaným spôsobom snaží vytvárať mystifikáciu chybnou a nesprávnou interpretáciou objektov rôznych umeleckých diel, a to nezávysle na kontexte v ktorom vznikli. Objekty v umeleckých dielach sú štylizované rôzne reálne ale i imaginatívne predmety, alebo Pareidolické zhluky škvŕn. Tak ako si iste nikto nemyslí, že netvory z diel H. Boscha alebo S. Dalího reálne existovali, je veľmi naivné a hlúpe si myslieť, že ak nazveme nejakú škvrnu alebo predstavu zobrazenú v diele reálnou, naozaj takou je.

Preto sa za stránku aj autora ospravedlňujeme.

Blud šíri táto stránka:
https://www.facebook.com/vedeli.ste.ze/ ... 6856802488

Vysvetlenie kresťanskej symboliky a ikonografie, ktoré pojednáva o "záhadných" obrazcoch neznale identifikovaných ako E.T. alebo U.F.O. nájdete tu:
Kód: Vybrať všetko
http://ancientaliensdebunked.com/references-and-transcripts/ufos-in-ancient-art/Oprava tejto správy pochádza z:
Kód: Vybrať všetko
https://www.facebook.com/OpravujemeBludy
MartinK
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Nov 26, 2012 12:12 pm

Späť na UFO

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron

x