Administrácia

Pravidlá, administrácia, návrhy

Administrácia

Neprečítaný príspevokod Rinzler » Sob Nov 24, 2012 7:27 pm

Moderátori a administrátori sa starajú o plynulý a čistý chod boardu, môžu požadovať úpravu správania užívateľov, schvaľovať, editovať, zmazávať či inak meniť príspevky užívateľov na základe pravidiel. Reagujú na nahlásenia nevhodného obsahu.

Z dôvodov prehľadnosti a ucelenosti fóra môže administrátor alebo moderátor uzamknúť témy, ktoré splnili svoj účel, alebo ku ktorým sa z časových, kontextových či iných dôvodov nemá zmysel ďalej vyjadrovať.

Pri každom menšom porušení pravidiel bude narušiteľ riadne upozornený a vyzvaný k náprave. Dôvody administrátorského zásahu budú vždy vysvetlené, zvážené a podstatné argumenty prehodnotené.

Hlavný administrátor fóra Slovenskí skeptici (ďalej len boardu) dbá na dodržiavanie záväzných pravidiel, ktoré si každý užívateľ pred registráciou prečítal a svojou registráciou potvrdil.

Pri hrubom porušení pravidiel môže, no i nemusí upozorňovať a môže pristúpiť k vykonaniu potrebných opatrení, aby bol zachovaný poriadok a utriedenosť boardu.

Pri hrubom porušení pravidiel a dohôd je oprávnený zasiahnuť do užívateľských nastavení, zmazať užívateľské kontá a prinajhoršom blokovať e-maily a IP adresy. K týmto zásahom, podľa stupňa závažnosti a spätnej väzby od narušiteľa, môže no i nemusí poskytnúť vysvetlenie svojho rozhodnutia.

Spory a výhrady
Užívatelia majú zakázané verejne obviňovať, urážať, spamovať alebo vyhrážať sa iným užívateľom a administrátorom boardu. Príspevky, ktoré verejne obviňujú alebo kritizujú prácu administrátorov budú z témy vymazané ako off topic. Problémy, spory a výhrady voči činnosti administrátorov si užívateľ rieši priamo prostredníctvom vnútornej pošty s dotyčným adminom, alebo iným, ktorý spor posúdi a rozhodne o ďalšom postupe.
Obrázok užívateľa
Rinzler
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Sob Nov 24, 2012 3:35 pm

Späť na Základné informácie a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron

x